Sezon szkoleniowy 2014 / 2015

Wszystkie bieżące informacje dotyczące naszych Przewodników są sukcesywnie przekazywane na Forum w dziale „Sprawy bieżące”. Dział jest dostępny tylko po zarejestrowaniu się na Forum i po zalogowaniu. W pozostałych przypadkach informacje są niedostępne. Wyjątkowo informujemy tutaj o rozpoczęciu sezonu szkoleniowego, ponieważ nie wszyscy jeszcze zarejestrowali się na Forum. Kolejnych informacji proszę poszukiwać w ww. dziale.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Uwaga Przewodnicy – Sezon turystyczny kończy się – Rozpoczynamy szkolenia 2014/2015

Koło Przewodników Terenowych PTTK O/ Zamość im. Róży i Jana Zamoyskich w Zamościu zaprasza na szkolenie dnia 2 października (czwartek) 2014 r. na godz. 17:00 do Muzeum Etnograficznego, Wiatraka i Kuźni przy Restauracji „Klemens” w drodze do Szczebrzeszyna.

Proszę wszystkich zainteresowanych przewodników o potwierdzenie swojego udziału w szkoleniu do 25 września (restauracja Klemens przygotowuje niespodziankę kulinarną). Proszę też zgłaszać propozycje tematów szkoleniowych a także włączyć się w przygotowanie szkoleń.

Z turystycznym pozdrowieniem

Prezes Koła – Maria Rzeźniak

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Otrzymaliśmy ciekawą propozycję dla naszych Przewodników:

Witam ,
Marysiu ,,na ręce ” ZARZĄDU KOŁA PRZEWODNIKÓW W ZAMOŚCIU w imieniu Stowarzyszenia Przewodników i Pilotów Pogranicze w Lublinie składam zaproszenie do udziału Koleżanek i Kolegów przewodników , pilotów zamojskich w szkoleniu ,,WIELOKULTUROWOŚC LUBELSZCZYZNY WCZORAJ I DZIŚ ”. Projekt złożony przez Lubelskie Stowarzyszenie Przewodników i Pilotów Pogranicze w Lublinie WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ FIO. Kwestionariusze ,dokumentacja będzie dostępna na stronie internetowej POGRANICZA od 14.09. , nabór wniosków od 14.09 do 23.09 .
Z turystycznym pozdrowieniem
Małgorzata Zdzienicka.

Koleżanki i koledzy – szybka decyzja – proszę zajrzeć na stronę Stowarzyszenia i w poniedziałek złożyć deklarację.
Pozdrawiam Maria Rzeźniak

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..